כיצד אחסון אתרים איכותי משפיע על קידום האתר שלכם?

 

בניתם אתר חדש לחברה ואתם מעוניינים לקדם אותו באינטרנט? התחרות באינטרנט קשה וכל חברה עובדת שעות נוספות כדי להשפיע על הדירוג שלה במנועי החיפוש. אחסון אתרים איכותי כזה המתבצע אצל חברה בעלת ניסיון בתחום עשוי לתרום בצורה משמעותית לקידום האתר.

חשיבות תגובת השרת

מנועי חיפוש כדוגמת גוגל מעניקים חשיבות רבה לזמן התגובה של השרת בו האתר מאוחסן. ככל שהזמן השרת יהיה מהיר יותר, תתקבל תגובה מהירה ויהיה ניתן לראות את המידע במהירות, מה שישפיע על כניסת הגולשים לאתר. מנועי החיפוש מנסים לא להציג חוויות שימוש רעות ולא מספיק, כאלה שעשויות לגרום לנפילה של האתר, ולכן כדאי לבחור בשרת בעל תגובה מהירה יותר. אתר שנופל לעיתים קרובות ומציג הודעות שגיאה מדי זמן מותיר את הגולשים עם חוויה לא ממש נעימה המשפיעה על הרגלי הגלישה שלהם. כאמור, אתר הפוגם בחוויות של המשתמש עשוי לרדת בדירוג של מנועי החיפוש ולכן חשוב לבחור בשרת איכותי.

התגובה של השרת באתרי האחסון והזמינות מהווים פרמטרים חשובים בקידום אתרים. אתר יכול להיות רלוונטי בהתאם להתנהגות הגולשים במנועי החיפוש השונים. לדוגמא, אם אנשים בוחרים להקליד ביטוי פופלרי בעל נפח חיפוש גבוה במנועי החיפוש והם מגיעים לאתר שפועל באיטיות זה משפיע על הדירוג של האתר בתוצאות החיפוש, האתר נחשב לאיטי יותר.

רחוק או קרוב?

אחת השאלות החשובות ביותר שאנשים שואלים את עצמם בבואם לבחור מקום מגורים היא היכן משתלם יותר לגור- האם משתלם לגור בקרבת מקום או במקום רחוק. ההחלטה תלויה בסדר העדיפויות של כל אחד ובאופן ההשתלבות במקומות השונים. בדיוק כפי שאתם מכינים רשימה של בעד ונגד מקומות רחוקים וקרובים, כך אתם צריכים לדעת כי גם בכל הקשור לאחסון אתרים יש יתרונות וחסרונות לאחסון בארץ לעומת אחסון בחו"ל.

אחסון אתרים מקומי עשוי להשתלם יותר מאחסון אתרים בחו"ל. אם האתר שלכם מיועד לציבור בישראל והוא יעלה בשרת מקומי אז יהיה ניתן לראותו במהירות ללא זמן שהייה. לעומת זאת, אחסון אתרים בחו"ל עולה פחות וגם ניתן ליהנות מאחסון אתרים מהיר ללא הגבלת נפח או תעבורה.