קידום אתרים בגוגל

 

קידום אורגני באינטרנט משמעו העלאת הדירוג ויצירת רלוונטיות בתחום העיסוק של אתר מסוים בתוצאות החיפוש של מנועי חיפוש כאשר גוגל בראשם באופן טבעי וללא תשלום ישיר למנועי החיפוש.

קידום אתרים בגוגל, מאפשר לאתר מסוים להגיע למיקום גבוה וכך להיות חשוף יותר לגולשים המחפשים שירותים או מידע בתחום מסוים. חשוב להשאיר את תהליך הקידום בידי מומחים בתחום על מנת להמשיך לקדם את האתר באופן שוטף בצורה הנכונה ביותר. אנו בזימט קידום אתרים מתמחים בקידום אתרים אורגני והבאנו את לקוחותינו למיקומים הגבוהים ביותר בגוגל בתחומם, תוך קביעת יעדים, עמידה בהם ואף בזמן קצר יותר מאשר הזמן והצפי שהוגדר ללקוח.

עבור אתרים מסחריים חשוב מאוד להופיע במיקום גבוה בתוצאות החיפוש שכן רוב הגולשים כיום המחפשים אינפורמציה, מוצר או שירות יבחרו להיכנס לאתרים הנמצאים בדף הראשון של התוצאות. ככל שיש תנועה רבה יותר באתר כך העסק מקבל חשיפה, פרסום ופוטנציאל המכירה עולה.

כאשר מדברים על קידום אתרים אורגני והשוואתו לקידום ממומן (המודעות המובלטות בצהוב בגוגל) יש להבין כי הגולשים נוטים להיכנס בראשונה לאתרים שאינם ממומנים והוכח כי אתרים שמקודמים אורגנית משדרים אמינות רבה יותר, בנוסף העלות המושקעת בקידום אתרים אורגני לעומת הקידום הממומן היא נמוכה במידה ניכרת ואינה מוגבלת במספר הקלקות, לכן חשוב להשקיע בקידום אתרים מקצועי.