שימוש בתוכנה לאחזקת מבנים

 

בנינים רבי קומות מציעים שירותי אחזקת מבנים הכוללים שירותי ניקיון ועד לתיקוני חשמל. עבור הכסף שהדיירים משלמים הם יכולים לקבל מגוון שירותים שונים.

כולם רוצים בניין יפה ומטופח, שם הדיירים מאושרים יותר ויש זמן להתפנות לדברים החשובים באמת כגון שחיה בבריכה או קניות באחד ממרכזי הקניות הקרובים לבית. מאז שתחום אחזקת הבניין החל להתפתח, אנשים הבינו כי הם לא בעלי ניסיון בטיפול בבניין, ולכן יש להפקיד את הטיפול בידי חברה מנוסה בתחום אחזקת מבנים. היום חברה לאחזקת מבנים עושה שימוש בתוכנה ייעודית לאחזקת מבנים המאפשרת לארגן את כל המידע ולראות במה יש לטפל על מנת להעניק את הטיפול הטוב ביותר.

האם כולם צריכים תוכנה לניהול אחזקת מבנים?

במידה והנכם מתגוררים בבניינים רבי קומות, הרי אתם זקוקים לחברת אחזקת מבנים שעובדיה יקדישו זמן לטיפול במבנה מבחינת החשמל ועד לטיפול במאגרי מים. למה? כי רק כך תוכלו להבטיח כי הבניין שלכם יהיה נקי ומטופח, מקום בו יהיה נעים לארח אורחים. כולם צריכים לדאוג לבניין שלהם. יש לכך לא מעט יתרונות – בניין מטופח, מבטיח חווית אירוח נעימה. כמה קל ככה פשוט? לא ממש. בדיוק בשביל זה חברה אשר דואגת לטיפול בבניין.

השפעה על חייהם של הדיירים

לתחזוקה של הבניין יש חשיבות רבה והשפעה על חייהם של הדיירים: איכות חיים טובה יותר, פחות תקלות בבניין. התוכנה מאפשרת לחברה לטפל במגוון השירותים בצורה מרוכזת וממוקדת ללא צורך ברישום ידני. התוכנה מאפשרת לדיירים להימנע מעיסוק בטיפול בבית.

במה יש לטפל?

תוכנת אחזקת מבנים מאפשרת לנהל בצורה חכמה את כל ההיבטים של הטיפול והאחזקה במבנה תוך ניהול המערך השנתי.

  • טיפול במאגרי מים: חברת אחזקת מבנים תדאג לניקוי וחיטוי של מאגרי מים לצורך מניעת זיהומים וכן לאספקה של מי שתייה.
  • חשמל: כחלק מתפקידה חסרת אחזקת מבנים מתמחה בכל מה שקשור בעבודות חשמל כגון תיקון קצר, תיקון לוחות חשמל או מתן פתרונות לבעיות עומס.
  • גינון: חברת אחזקת מבנים תדאג לאחזקה שוטפת של הגינה, וכן לתכנון גינות נוי.